ELMER - software pro elektrotechniky, projektanty a revizní techniky

 

  ELMER software ®
  Úvod English


  Nabídka softwaru
 SchémataCAD
 EL-Revize
 EL-Spotřebiče
 EL-Testy


  Ke stažení zdarma
 Demoverze
 Prohlížeč CAD výkresů
 (otevře i formát DWG a DXF)
 i pro Android tablety, mobily
 Prohlížeč EL-REVIZE


  Ceník a jak objednat?
 Ceník softwaru
 Jak objednat?
 (na Slovensko)


  Pro stávající uživatele
 Aktualizace ke stažení
 Doplňky ke stažení
 Poslat dotaz


  Kontakt
ELMER software s.r.o.
Pavlická 123/4
155 21 Praha 5 - Sobín

IČ: 25746987  (mapa)

autor softwaru:
Ing. Jiří Meisnertel: (+420)220981202
mobil: (+420)603413864
email: elmer@elmer.cz
Internet: www.elmer.cz

aktualizace: 1.1.2018

Aktualizace a nabídky pro stávající uživatele softwaru ELMER

Stávajícím uživatelům softwaru ELMER zde nabízíme ke stažení poslední aktuální verzi softwaru.

V ceně zakoupené licence softwaru jsou nejnovější aktualizace zdarma po dobu 2 let (24 měsíců). Po této době je možné si za doplatek (10% z ceny softwaru) předplatit opět na další dva roky aktualizace. Nabídka na dvouleté předplatné nejnovějších aktualizací bude platit i nadále, i když uživatel této nabídky každé dva roky nevyužije.

POZOR! Nově není potřeba žádat o aktualizační soubor emailem ani telefonicky, rovnou spusťte níže nabízený instalační soubor. Ten vás vyzve k zadání vašeho emailu, na který vám budou ihned automatizovaně doručeny všechny potřebné instrukce k instalaci a také instalační (txt) soubor.

Postup aktualizace: Po spuštění instalačního souboru (.exe) pokračujte podle příslušných instrukcí, jak provést vlastní aktualizaci. Pokud již máte licenční USB klíčenku, tak prosím již nežádejte o datový aktualizační soubor (.txt), ten Vám totiž automaticky ihned přijde emailem po spuštění instalačního souboru. Pouze stačí spustit instalační soubor a zadat email oprávněného uživatele, nic více není potřebné. Není ani potřebná nainstalovaná předešlá verze, ani originální CD.

Poslední aktualizace softwaru zdarma ke stažení
(pouze pro oprávněné uživatele softwaru)

zdarma pro uživatele, kteří mají zakoupenou uvedenou (níže vpravo) verzi softwaru (nikoliv pouze nainstalovanou starší aktualizaci). Zakoupená verze je uvedená na faktuře nebo na originálním licenčním CD.

software verze datum aktualizační instalační soubor velikost poslední zakoupená verze
SchémataCAD 17.1.3 2.9.2017 SchemataCAD_1713.exe 6 MB v roce 2014
 EL-Revize 16.1.0 14.10.2016 rev_1610.exe 80 MB v roce 2012
EL-Testy 16.0.0 14.2.2016 tst_1600.exe 3 MB v roce 2012
EL-Spotřebiče 16.1.0 14.10.2016 spo_1610.exe 3 MB v roce 2012

Pokud jste uživatelem starší verze ještě bez licenční USB klíčenky, tak si lze aktualizaci objednat emailem za příslušný doplatek (podle poslední zakoupené verze - číslo verze je na CD nebo disketě zakoupené uživatelem).

Také je možné kdykoliv si za výhodných podmínek přikoupit další licence pro používání softwaru dalšími uživateli v rámci jedné firmy.

Při instalaci softwaru postupujte podle přiloženého návodu. Pozor, pro používání softwaru v síťové multilicenci je návod na instalaci zde a pro uživatele Apple (Mac OS X) a LINUXU jsou instrukce zde.


Starší, již neaktuální verze softwaru zdarma ke stažení
(pouze pro oprávněné uživatele softwaru, kteří ještě nemají zakoupenou verzi z posledních let)

zdarma pro uživatele, kteří mají zakoupenou uvedenou verzi softwaru (nikoliv pouze nainstalovanou starší aktualizaci). Zakoupená verze je uvedená na faktuře nebo na originálním licenčním CD.

SchémataCAD 

 

EL-Revize

 

  EL-Spotřebiče

 

  EL-Testy

 


Co je v posledních verzí softwaru nového oproti starším verzím přehledně zjistíte porovnáním v níže uvedených tabulkách:
SchémataCAD - historie změn, oprav a přidaných funkcí
EL-Revize - historie změn, oprav a přidaných funkcí
EL-Testy - historie změn, oprav a přidaných funkcí
EL-Spotřebiče - historie změn, oprav a přidaných funkcí


Možnost výměny stávající licenční klíčenky za novou klíčenku s vyšší kapacitou

Od února 2007 je software dodáván s licenční USB klíčenkou. Zprvu tato klíčenka měla kapacitu pouhých 512MB. Ale vývoj v oblasti počítačů je velmi rychlý, parametry se stále zlepšují, a proto nyní je minimální kapacita klíčenky 16GB při zachování stejné ceny..

Proto nyní nabízíme uživatelům si výhodně vyměnit jejich původní licenční klíčenku za nový typ s vyšší kapacitou: 16GB nebo 64GB za 400 nebo 800,- Kč (+ 21% DPH). Více o nabízených typech klíčenek zde.

Licenční klíčenku lze vyměnit následujícím postupem:

  1. Původní klíčenku uživatel pošle nazpět (poštou na adresu firmy ELMER). Důležité upozornění: Nezapomeňte si před odesláním původní klíčenky z ní zálohovat veškerá data.
  2. Dále mezitím uživatel může se softwarem pracovat, neboť je možné (od ledna 2012) používat software pomocí dočasné autorizace přes Internet. Tato dočasná autorizace (po určitou dobu) nahrazuje licenční USB klíčenku.
  3. Nakonec novou klíčenku s vyšší kapacitou pošleme nazpět uživateli (poštou na dobírku).

Možnost převodu licence softwaru na jiného uživatele

Licenci softwaru na jiného uživatele lze převádět pouze za podmínky že s převodem licence písemně souhlasí původní uživatel softwaru. Písemné prohlášení původní vlastník licence může poslat i emailem (ale pozor, ze svého emailu, aby bylo možné ověřit, že o převodu ví). Po splnění této podmínky bude mít nový uživatel nárok za příslušný doplatek na aktualizaci softwaru.Toto opatření je nutné proto, aby původní uživatel softwaru si v budoucnu nenárokoval právo na novou verzi softwaru za příslušný doplatek - jako kdyby licenci nadále vlastnil. Typický příklad této situace je že zaměstnanec firmy (která licenci softwaru původně zakoupila) chce software dále používat jako fyzická osoba.


Některé zásadnější změny v softwaru v posledních letech

1.9.2011 V Softwaru EL-Revize byl podstatně rozšířen závadovník a citace z norem ČSN

1.11.2009 Do softwaru SchémataCAD (verze 6.30) byly přidány značky od výrobců, např. Schrack, OEZ, Moeller, ELKO, Lovato

6.1.2009 V softwaru EL-Revize (verze 7.00) byly aktualizovány a podstatně rozšířeny obsažené normy

30.8.2008 V softwaru EL-Revize (verze 6.90)a EL-Spotřebiče byla podstatně zjednodušena struktura dat, zprávy jsou nyní ukládány v přehledných adresářích pod čitelnými názvy souborů.

23.7.2007 Software SchémataCAD přichází v přelomové verzi 6.0. Tato nová verze přináší řadu nových funkcí a hlavně zjednodušuje a zefektivňuje práci se značkami v knihovnách. Nyní je možné do softwaru přidávat velké množství nových značek.

1.6.2005 Pozor! Výzva pro stávající uživatele softwaru ELMER na Slovensku: Jestliže jste v minulosti zakoupili software od bývalého obchodního zástupce pro Slovensko již neexistující firmy AMEL s.r.o., sdělte nám ve vlastním zájmu, kdy a jaké verze softwaru Vám firma AMEL prodala. Toto zejména platí pro uživatele, kteří někdy sice zaplatili firma AMEL za doplatek na novou verzi, ale bohužel neobdrželi od firmy AMEL originální instalační médium (originální CD nebo originální červenou instalační disketu)

14.1.2005 Verze SchémataCAD 5.50 přináší v kreslení rozšíření o nabídku dalších výplní a zejména možnost definování vlastních, uživatelských výplní. Tyto funkce spolu s funkcí definovaní čar libovolného vzhledu umožňují uživateli plné využití softwaru SchémataCAD na kreslení všech typů technických výkresů bez omezení. A to všechno při zachování maximální jednoduchosti ovládání softwaru.


zpět na úvodní stránku

© 2018 ELMER software s.r.o.