ELMER - software pro elektrotechniky, projektanty a revizní techniky

 

  ELMER software ®
  Úvod English


  Nabídka softwaru
 SchémataCAD
 EL-Revize
 EL-Spotřebiče
 EL-Testy


  Ke stažení zdarma
 Demoverze
 Prohlížeč CAD výkresů
 (otevře i formát DWG a DXF)
 i pro Android tablety, mobily
 Prohlížeč EL-REVIZE


  Ceník a jak objednat?
 Ceník softwaru
 Jak objednat?
 (na Slovensko)


  Pro stávající uživatele
 Aktualizace ke stažení
 Doplňky ke stažení
 Poslat dotaz


  Kontakt
ELMER software s.r.o.
Pavlická 123/4
155 21 Praha 5 - Sobín

IČ: 25746987  (mapa)

autor softwaru:
Ing. Jiří Meisnertel: (+420)220981202
mobil: (+420)603413864
email: elmer@elmer.cz
Internet: www.elmer.cz

aktualizace: 2.9.2017

EL-Revize
tvorba revizních zpráv, závadovník
a řada citací z norem ČSN pro oblast elektro

Informace pro zájemce o software EL-Revize:

Informace pro uživatele softwaru:


Pro revizní techniky nabízí firma ELMER software EL-Revize. Je ve společné česko-slovenské verzi. Obsahuje řadu citací z norem ČSN a STN potřebných pro revizního technika a bohatý seznam typických závad s odůvodněním.V softwaru je i aktuální seznam všech norem ČSN a STN, včetně historie změn a dodatků. Z nabídky 50 připravených tiskopisů si jistě každý vybere a vyplňováním rychle vytvoří revizní zprávu, atest nebo ceník prací. Software EL-Revize také eviduje spotřebiče včetně ručního nářadí. Lze sestavit protokol o kontrole a revizi, sledovat termíny kontrol a revizí.

  • Program umožňuje snadnou tvorbu revizních zpráv a protokolů. Software je určen zejména pro revizní techniky.
  • Obsahuje široký výběr formulářů (více než 50 typů, české i slovenské) pro všechny druhy revizí (i VN), revize ručního nářadí, přístrojů ve zdravotnictví, strojů a rozvaděčů, revize přípojek pro RZ, vzory atestů, doklad o shodě, ceník revizních prací i fakturu. Nově je program doplněn o formuláře dle ČSN 33 1610 pro kontroly a revize el. spotřebičů. Všechny formuláře si může uživatel sám upravit nebo přidat nové.
  • Ve vestavěném editoru urychluje program vyplňování připravených formulářů. Zprávy (vyplněné formuláře) jsou evidovány v přehledných seznamech spolu s termínem příští revize. Zprávy lze rozčlenit do skupin a objektů. Funkce pro hledání zpráv umožňuje sestavit seznam zpráv podle volitelných kritérii (např. podle termínu příští opakované revize).
  • Ve formuláři je možné nastavit automatický výpočet (např. sečtení výkonů v revizní zprávě). Obsažený ceník revizních prací sčítá položky ceníku i s volbou koeficientu pro přepočítání jednotkové ceny. Při psaní zprávy je volit možné druh písma, kreslit rámečky i vkládat obrázky, tak aby výsledný vzhled zprávy byl dostatečně reprezentativní.
  • Orientaci a hledání v elektrotechnických normách usnadňuje program pomocí obsažených důležitých citací z norem ČSN a STN (přes 3000 citací z článků norem, zejména z řady 332000) a seznamu platných nebo zrušených norem.
  • Program specifikuje závady dle ČSN, STN a souvisejících vyhlášek, s možností vložení odůvodnění závady (citace z normy) přímo do textu revizní zprávy.
  • Obsaženy jsou funkce pro přenos dat z univerzálních měřících přístrojů MEGGER CM300, CM500, PROFITEST 0100S, SECUTEST 0701S, C.A 6115, INSTALLTEST 61557, UNILAP 100, PU190. Naměřená data uložená v paměti přístroje budou přenesena přímo až do textu revizní zprávy.
  • Průběžně nabízíme aktualizaci programu, obsažených norem a formulářů. Software uzpůsobujeme podle požadavků uživatelů.
  • Další obecná specifikace softwaru

Ukázky ze softwaru EL-Revize:


zpět na úvodní stránku

© 2017 ELMER software s.r.o.